X
تبلیغات
رایتل
با عضویت در کانال تلگرام ما و شما از مطالب متنوع آن بهره مند شوید.  اخراج فرزاد حسنی از کوله پشتی و نظرات مردم - ما و شما
X
تبلیغات
رایتل

ما و شما

دستچینی از وب گردی

اخراج فرزاد حسنی از کوله پشتی و نظرات مردم

عصرایران- عضو هیات نظارت بر صدا و سیما از اخراج فرزاد حسنی از برنامه کوله پشتی خبر داد.

مرتضی تمدن نماینده مجلس وعضو هیات نظارت بر فعالیت های صدا و سیما در گفت و گو با خبرنگارعصرایران (asriran.com) اظهار داشت:" فعلا به طور موقت آقای مدرس اجرای کوله پشتی را بر عهده خواهد داشت اما قطعا در ادامه برنامه قرار بر این است که از مجری با تجربه تری استفاده شود."

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد:" در جلسه گذشته هیات نظارت نتوانستیم درباره تخلفات کوله پشتی تصمیم گیری کنیم اما انتقادات اعضا در این باره مطرح شد و در جلسه این هفته هیات نظارت در این باره تصمیم گیری می شود."

عصرایران پیش از این نیز در خبری از احتمال تغییر مجری کوله پشتی خبر داده بود.

در همین حال یک منبع مطلع که نخواست نامش اعلام شود همچنین گفت سه نفر از نویسندگان برنامه کوله پشتی و یک نفراز اعضای گروه تولید این برنامه تلویزیونی شبکه سه نیز درباره مسائل پیش آمده ،‌ از کار برکنار شدند.

برنامه کوله پشتی به مجری گری فرزاد حسنی در یکی از برنامه های اخیر خود با ارائه انتقادات صریح از طرح افزایش امنیت اجتماعی با حضور سردار رادان رئیس پلیس تهران، واکنش های مختلفی را برانگیخت.

 همچنین براساس خبرهای غیر رسمی ضرغامی رئیس سازمان صداو سیما نیز از این قسمت این برنامه اعلام نارضایتی کرده بود .

 

اخبار مرتبط:
نظرات کاربران:
خوب دیگه تحمل یه انتقاد یا یه مخالفت رو هم ندارن .یا همه باید به تمام کاراشون به به و چه چه بگن یا اگه انتقاد کنن کارشون تمومه
واقعآ برای صدا و سیما متاسفم. از مهندس ضرغامی توقع می رفت از پرسنل تحت امر خود دفاع کند.
مطمئن باشید به زودی فرزاد حسنی با قدرت به صدا و سیما بر خواهد گشت چرا که این خواست مردم است و هیچکس را یارای مقابله با مردم نیست.
ما همه از فرزاد حسنی و اجرای خوب و پر شور حالش حمایت می کنیم
جمعی از دانشجویان دانشگاه اصفهان
من دیگه به این دولت و ازادی بیان دروغین ان احترام نمیگذارم.مدیونی اگه چاپ نکنی.
دست عزیزان دردنکند باید حسنی وامثال اواخراج شوند.
اگر این اتفاق افتاده باشد و جناب آقای فرزاد حسنی از برنامه کوله پشتی اخراج شده باشد، بسیار بدعت بدی است و منبعد نقد و تحلیل عملکرد مسئولین کاملآ بی معنا و نمایشی تلقی می شود.
واقعیت را اگر حسنی هم نباشد ما می بینیم آقایان چرا فکر می کنند مردم نمی فهمند و هرچه از دهان آنها بیرون می آید مردم قبول دارند
معنی آزادی و نقد را فهمیدیم.
بعلت حساسیت بوجود آمده در این قضیه باید برای مردم ادعای اهانت مجری برنامه به آقای رادان اثبات شود.
ویا از مردم دریک شبکه زنده تلوزیونی منصفانه نظر سنجی شود تا هر کسی به هر بهانه ای حق گرفتن آزادی اندیشه را در جامعه باب نکند.
آقای حسنی به خاطر غرور بیش از حدشان معلوم بود به زودی مشکل پیدا می کنند... البته برنامه ی سردار رادان برنامه ی بسیار خوبی بود. کاش به بهانه ی دیگری آقای حسنی اخراج می شد.
آقای فرزاد حسنی واقعاً آدم بی جنبه ای هستی .برات متأسفم که فکر می کنی هرچی آدم پر رو تر و بی چاک دهن تر باشه موفقه. من از کسانی که این تصمیم بجا رو گرفتند از ته ته دل تشکر می کنم
فرزاد حسنی باید برگردد و به اجرا ادامه دهد
ماهمواره از برکناری واخراج این مجری حمایت میکنیم
با این شیوه های برخورد نشان می‌دهیم که ظرفیت نظام ما چقدر در امر انتقاد پذیری بالا است. کافی است مقایسه‌ای میان عملکرد خود و رسانه‌های منتقد خارجی از دولتهایشان داشته باشیم آنگاه بسادگی می‌فهمیم چرا نسل نو جذب دمکراسی غربی میشود.
ای کاش طاقت انتقاد را داشتیم و مجری عوض نمی کردیم
ای کاش طاقت انتقاد را داشتیم و مجری عوض نمی کردیم
این به ضرر خود صدا و سیماست
صدا وسیما نشان داد دارای فضایی بسیار بسته است
آن از دکتر احمدی شبکه یک ، اینهم از فرزاد حسنی شبکه 3
تاسف می خوریم!
مگر میشود اجازه داد یک فرد از رسانه ملی که باید در خدمت منافع کشور باشد بر اساس نظریات شخصی خود سوئ استفاده کند. احساسی برخورد نکنید منطقی باشید.
فرزاد هر جا باشی برات آرزوی موفقیت می کنیم. دیشب و امروز برنامه اجرا کرد توی جام جم تا معلوم بشه که مسئولین شبکه 3 و سازمان صدا و سیما چقدر شفاف هستن با مردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خوب حقیقت تلخه دیگه چرا ناراحت میشن؟؟؟
یک راه حل : اقای فرزاد حسنی بیاد در یه برنامه دیگر فقط از نیروی انتظامی تعریف کند .مشکل حل خواهد شد ....مسئولین ما طاقت انتقاد را ندارند . چون صاحب کشور هستند.
خیلی خوب شد! خیال می کرد که دیگه آخرشه! از صدا و سیما ممنونم که به نظر اکثریت احترام گذاشت
امیدوارم ایشان فقط اخراج شده باشند و قضیه به همینصورت فیصله پیدا کند و ما شاهد اعترافات ایشان در تلویزیون و ... نباشیم
باعث تاسف است
یک لکه ننگ دیگر !
فرزاد حسنی در شبکه جام جم و برنامه زنده تلویزیونی شب قبل و امروز ظهر برنامه اجرا کرد. واقعآ فهمیدیم معنیه بد بودن حال ایشون رو. میخواستن از برنامه کوله حذفش کنن فک کردن دلیل خوبی پیدا کردن. در صورتیکه اجرای برنامه زنده اونم درست دو ساعت بعد از کوله پشتی از شبکه جام جم واقعیت رو معلوم کرد. امروز هم در برنامه رادیویی آقای مهران دوستی اعلام کردن حال فرزاد خیلی خوبه و در رادیو و شبکه جام جم فعالیتشو ادامه میده. در ضمن ایشون اشاره کردن که خب فرزاد منتقدینی هم داره. یعنی میخواست به مردم بگه که نبودن فرزاد در برنامه ربطی به حالش نداره بلکه محترمانه!!!!!!!!!!! بیرونش کردن.امیدوارم جلوی فعالیتش رو در رادیو و شبکه جام جم نگیرن.
از صدا و سیما تشکر میکنم چرا که به همه فهماند پررویی و بی ادبی هنر نیست! این آقا از زمین و زمان ایراد می گرفت در حالیکه خود چه از نظر ظاهر و چه از نظر باطن دارای ایرادهای بسیار است
aghay hasani yek ghahreman hastand.
اخه چه معنی داری رفتار پلیس بررسی بشه یعنی چی ؟؟از...
چقدرزحمت این انقلاب کشیدیم چه بزرگانی همچون بهشتی درراه این آزادی شهید شدند حالا چه نتیجه ای گرفتیم چقدرآزادی بیان داریم واقعا حیف ...
واقعاً بد به حال کسانی که تحمل شنیدن حقیقترا ندارن واقعاً این آزادی بیان کجا رفته ...
اشنا الله در برنامه رادیو جوان فرازد حسنی بتونه حرف ها خودش رو بزنه
چرا کسی از خودش سوال نمیکند که این برج عاج نشینی مسیولان یعنی چه؟چرا نباید به سوالاتی که به صراحت بیان میشود پاسخ دهند جالبه که خود صدا و سیما چند وقت پیش مصاحبه نخست وزیر ایتالیا با یک مجری خانم را نشان داد خانم مجری کاری کرد که نخست وزیر از جلسه بیرون رفت احتمالا الان دارن اون مجری رو اعدام میکنن نه ؟؟؟؟؟
فرزاد حسنی !!! اعتراف کن که از امریکا پول گرفتی ... انتقاد از نیروی انتظامی ؟ وای وای وای.
من یکی از طرفداران نظام ولایت فقیه هستم اگر این خبر صحت داشته باشد تاسف خودم را اعلام میکنم
حرفهای حسنی حرفهایی بود که دولت ان را در دل مردم خفه کرده
گر چه اذعان به زیاده روی اقای حسنی در آن برنامه واقعیتی مورد گوشزد است و نوع رفتار متکبرانه در بسیاری از برنامه ها ، انزجاری نا خواسته از مدل اجرای ایشان را بدنبال داشت ، لیکن این تاوان برای آن برنامه چندان منصفانه به نظر نمی رسد . به نظرم سردار رادان به خوبی از عملکرد ناجا دفاع کرد و تلطیفی از نظرات اقای حسنی هم به عنوان بخشی از نواقص اجرای این طرح قابل قبول می نمود . کاش صدا و سیما ، قضاوت برخورد با این چالشها را به اذهان عمومی می سپرد .
خیلی خوب شد کاش زودتر اخراج می شد واقعا که بی ادب بود
انتقاد سازنده خیلی هم خوبه ولی ایشان راه انتقادرا هم بلد نیستند ایشان سوال را طرح میکردند و وقتی موقع جواب دادن میشد اعلام میکردن وقت نداریم 2 ثانیه تمام سوالات راجواب بدهید یا فردا جواب آن رابدهید متاسفانه از ایشان تعریف شد و ایشان خود را گم کردند
متاسفم که با این کار هم آبروی ناجا رو بردند و هم آبروی صدا و سیما را. مگر در قرون وسطای مسیحین هستیم که چنین برخورد می کنیم؟ مسلمانی ما کجا رفته که یک انتقاد را هم نمی پذیریم و ...?
بسیار کار درستی انجام شده و امیدوارم برای دیگر مجریان درس عبرتی شود که از جایگاه خودشان در رسانه ملی حرف نزنند
سلام
واقعا متاسفم برای این دولت و ارگان های اون
اینو واسه کسایی میگم که می گفتن خاتمی الست یا بلست
حالا بکشیت
مدیونی چاپ نکنی
من همن 1 ساعت پیش نظر دادم ( ببینید درسته که .....)که چاپ نشده ولی مال بعضیها 2 تا 2 تا چاپ میشه واقعا مسخر ه است
پیشنهاد میکنم به جای آقای حسنی ، آقای الهام مجری کوله پشتی شوند تا به مزاج آقایون خوش بیاد .
من پیشنهاد می کنم به جای آقای حسنی جناب مظفر برنامه رو اجرا کنند ببینیم اینجا چه گلی به سرمون می زنند
این واقعا احمقانه هست که به خاطر یک انتقاد کوچک و بیان یک نظر که البته موافقان زیادی هم داشت ، یک مجری را از کار بر کنار کنند .
بی جنبگی تا چه حد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
واقعا متاسفم که مسئولان ما طاقت شنیدن انتقاد را ندارند .
برای این مردم متاسفم که ...
چطور وقتی فوقالعاده رو اجرا میکرد هیچی بهش نگفتن حالا؟؟؟؟؟؟؟؟
آزادی بیان اینه؟؟؟ اسلام اینه؟؟؟
جدا شرم آوره.حرف مردم همینایی که اینجا میبینید!
هیچ کس جای فرزاد حسنی رو در برنامه ی کوله پشتی نمی تونه بگیره !!!
واقعا" جای تاسف داره ...
نظرات و پیشنهادها:
پست الکترونیکی:
* پیغام:
تاریخ ارسال: 1386/05/17 ساعت 08:43 | نویسنده: مفرد | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد