X
تبلیغات
رایتل
با عضویت در کانال تلگرام ما و شما از مطالب متنوع آن بهره مند شوید.  تصاویری از سریال جدید کره ای کانال ۳ بنام امپراتور دریا - ما و شما
X
تبلیغات
رایتل

ما و شما

دستچینی از وب گردی

تصاویری از سریال جدید کره ای کانال ۳ بنام امپراتور دریا

شبکه ۳ خواست از شبکه دو جا نمونه

امپراطور دریا یه سریال کره ای که ۵۱ قسمته از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۵ ساختش طول کشیده  هر قسمتش هم ۷۰ دقیقه اس

Cast
Jang Bo-go ( Choi Soo Jong


Madam Jami (Chae Si-ra

 

 Yeomjang (Song Il-kook

 

 Jeong-hwa (Soo Ae

Birth Name: Park Su-Ae
Date of Birth: July 25th, 1980
Height: 168cm
Weight: 46kg
Hobbies: Swimming, Pocket Ball (Pool

تاریخ ارسال: 1386/04/18 ساعت 14:36 | نویسنده: مفرد | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد